UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 8056011
nr 805 6011
Bordspendyl
Frankrike, 1840-tal, förgylld brons, längd: 52, höjd: 49
Utrop:
10.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:36:00
28/1 16:51:50
- Klassiska